Działalność
      Firma Mawi Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie fotografii szkolnej. Oferujemy szeroki asortyment zdjęć pamiątkowych i użytkowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę przez liczną grupę wyspecjalizowanych przedstawicieli i fotografów. Już od blisko 30 lat nasze fotografie sprawiają radość dzieciom, ich rodzicom i środowisku szkolnemu. Dowodem jakości i atrakcyjności naszej ofert jest wieloletnia współpraca z tysiącami placówek oświatowych w całej Polsce.

      Podążając za Państwa potrzebami, stale wzbogacamy naszą ofertę skierowaną zarówno do dzieci, rodziców, jak i placówek szkolnych.

      Mawi jako prężnie rozwijająca się firma stale poszukuje nowych rozwiązań i wsparcia dla placówek oświatowych. Takimi działaniami są m.in. bogata oferta poligraficzna – Mawi Publisher, czy też co roku wydawane edycje materiałów pomocniczych dla kadry dydaktycznej Poradnik Nauczyciela i Terminarz Dyrektora.

      Podczas swej długoletniej działalności i współpracy z placówkami oświaty, w tym z licznym gronem pedagogicznym, Mawi zgromadziło bogaty zbiór materiałów dydaktycznych. W naszej e-Bibliotece znajdziecie Państwo tysiące autorskich publikacji opracowanych przez nauczycieli w postaci konspektów lekcji, scenariuszy, warsztatów, prac dyplomowych i innych opracowań. E-Biblioteka to także baza wiedzy o organizacji pracy kadry zarządzającej czy też szereg samokształcących warsztatów metodycznych i konspektów efektywnego nauczania przeznaczonych dla nauczycieli.

      Od początku istnienia Mawi zawsze angażowało się w świat sportu dziecięcego. Oprócz wspierania wielu inicjatyw sportowych, jak Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa czy portalu pilkarskietalenty.com i rozwoju kariery młodych zawodników, Mawi wykonywało pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych. Zdobyło to ogromne uznanie zarówno wśród dzieci, rodziców, jak i kadry trenerskiej. Idąc tą drogą, jako Mawi Foto Sport postanowiliśmy rozwinąć działalność i umożliwić każdemu młodemu zawodnikowi w kraju czerpanie satysfakcji z pamiątkowych zdjęć oraz promować uprawianie sportu wśród dzieci i młodzieży.
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem udzielenia informacji przez firmę MAWI FOTO Sp. z o.o. dotyczącej realizowanych przez firmę usług.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, natomiast jej brak będzie skutkował brakiem możliwości skorzystania z formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy,
iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAWI FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. Lipkowskiej Wody 2/6, 05-080 Mościska, NIP 118-216-27-07
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach:
- kontaktu i udzielenia informacji w sprawie realizowanych przez nas usług.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania/zmiany a także do ich trwałego usunięcia.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
MAWI FOTO Sp. z o.o.
Mościska, ul. Lipkowskiej Wody 2/6
05-080 Mościska
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl
MAWI FOTO Sp. z o.o. korzysta z dofinansowania na realizację Projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla MAWI FOTO Sp. z o.o., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest utrzymanie działalności przedsiębiorstwa w okresie 1.8-31.10.2020. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 99 183,93 zł, przy 100% wkładzie Funduszu Europejskiego.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.