Smart School
Mawi Smart School MAWI od ponad 30 lat współpracuje z placówkami oświatowymi na terenie całego kraju wspierając wiele inicjatyw edukacyjnych. Nowy projekt pomocy szkołom polega na wprowadzaniu innowacyjnych, kompletnych i co ważne ekonomicznych rozwiązań do prowadzenia lekcji przy pomocy nowych technologii.

Nasza propozycja to kompleksowe rozwiązanie bazujące na integracji całej klasy przy zastosowaniu nowoczesnej technologii - interaktywnego projektora obsługiwanego bezpośrednio przez nauczyciela dzięki funkcji dotyku bądź poprzez laptop.
Smart School Projektor Epson EB 595-Wi

Smart School - projektor Epson EB 595-Wi Interaktywny projektor dotykowy w technologii wyświetlania 3LCD gwarantuje wysoką jakość obrazu z żywymi, nasyconymi kolorami oraz z odpowiednim poziomem światła białego nawet w świetle dziennym. Rozdzielczość WXGA jest zgodna z rozdzielczością i współczynnikiem większości komputerów. Wyświetlanie treści trwa dłużej dzięki zwiększonej niezawodności i dłuższej żywotności lampy do 6000h. Obsługa dotykowa umożliwia dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie za pomocą palców. Nowe interaktywne pióra firmy Epson reagują szybciej i są łatwiejsze w użyciu. Dzięki możliwości różnych atrybutów pióra mogą być używane przez nauczyciela i ucznia lub dwóch uczniów.
Opcjonalna funkcja łączności bezprzewodowej umożliwia łatwe przesyłanie obrazu z innych urządzeń za pomocą aplikacji iProjection

Rozszerzona gwarancja: Projektor 5 lat/3 lata lampa.

Tablica suchościeralna 88”

Ceramiczna tablica suchościeralna o wymiarach szer. 200 cm i wys. 120 cm.

Control Box

Kompaktowe rozwiązanie do zarządzania projektorem montowane na ścianie umożliwia wygodny dostęp do gniazd a/v i przełączanie między nimi a także wyłączanie i włączanie komputera.

Oprogramowanie Notebook SMART

Oprogramowanie edukacyjne umożliwia korzystanie z materiałów do ponad 60 000 lekcji i daje dostęp do internetowej społeczności nauczycieli.

Oprogramowanie Easy Interactive Tools

Oprogramowanie do robienia notatek, wybierania, przewijania, rysowania, pisania, zapisywania, pozwala na interakcje z wyświetlaną zawartością komputera w trybie interaktywnym lub w trybie tablicy suchościeralnej.

Smart School - wizualizer Epson DC-21Wizualizer Epson DC-21

Wizualizer umożliwia przekazywanie obrazów w jakości Full HD na ekran komputera bądź bezpośrednio wyświetla je na dużym ekranie z projektora. Dzięki 12-krotnemu powiększeniu optycznemu i 10-krotnemu powiększeniu cyfrowemu ekspozycja zawiera najdrobniejsze szczegóły. Funkcja automatycznego ustawiania ostrości oraz zamrażania zapewniają komfort pracy. Obszar rejestrowania do formatu A3 pozwala na wyświetlanie dwóch pełnych stron z podręcznika równocześnie. Slot kart SD daje możliwość bezpośredniego zapisu obrazów i nagrań wideo. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i poręczne, a dołączony miękki futerał ułatwi przenoszeni pomiędzy klasami.
Smart School Drukarka wielofunkcyjna EPSON L365
Smart School - Drukarka wielofunkcyjna EPSON L365
Model L365 zapewnia wysoką jakość drukowania, skanowania i kopiowania z użyciem funkcji Wi-Fi. Pojemny system zasilania w atrament pozwala na wydrukowanie większej liczby stron przy znacznie zredukowanych kosztach. Łatwa konfiguracja pozwala na błyskawiczne przygotowanie do pracy, zapewniając maksymalną produktywność i minimalny czas przestoju

Oprogramowanie Acer Classroom Manager
Smart School - Oprogramowanie Acer Classroom Manager
Oprogramowanie Acer Classroom Manager umożliwia monitorowanie urządzeń znajdujących się w klasie i zarządzanie nimi, a także ułatwia korzystanie z multimediów podczas nauczania. Prowadzący zajęcia ma pełną kontrolę nad przebiegiem lekcji. Może na bieżąco sprawdzać, co dzieje się na urządzeniach uczniów, wywoływać i blokować zdarzenia, a dzięki funkcji współdzielenia ekranu sprawnie organizować pracę w grupach. Może też na bieżąco obserwować postępy podopiecznych, śledzić ich rozwój i szybciej reagować na popełniane przez nich błędy.

Nauczyciel może korzystać z funkcji:
  • wyłączania urządzeń i logowania użytkowników;
  • blokowania niepożądanej rozrywki;
  • uruchamiania aplikacji oraz wyświetlanie stron WWW potrzebnych uczniom;
  • kontrolowania na bieżąco pracy uczniów - z rejestrowaniem obrazu i dźwięku;
  • wyświetlania pulpitu nauczyciela;
  • udostępniania treści;
  • zarządzania drukiem;
  • komunikacji z uczniami;
  • planowania lekcji oraz efektywne podsumowanie materiału na zakończenie zajęć;
  • oceniania uczniów.
Przyjazny interfejs zapewnia łatwe obsługiwanie oprogramowania, dzięki czemu nauczyciel może skupić się na prowadzeniu lekcji.
Smart School
Mawi Publisher to usługa poligrafii w atrakcyjnej cenie skierowana do współpracujących z nami placówek oświatowych.
Mawi sport to niezwykłe pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych celem udzielenia informacji przez firmę MAWI FOTO Sp. z o.o. dotyczącej realizowanych przez firmę usług.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, natomiast jej brak będzie skutkował brakiem możliwości skorzystania z formularza kontaktowego.

Uprzejmie informujemy,
iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAWI FOTO Sp. z o.o. z siedzibą w Mościskach przy ul. Lipkowskiej Wody 2/6, 05-080 Mościska, NIP 118-216-27-07
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach:
- kontaktu i udzielenia informacji w sprawie realizowanych przez nas usług.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania/zmiany a także do ich trwałego usunięcia.
Błędy

Proszę przepisać kod z obrazka:
MAWI FOTO Sp. z o.o.
Mościska, ul. Lipkowskiej Wody 2/6
05-080 Mościska
tel. (22) 355 06 00
e-mail: mawi@mawi.pl
MAWI FOTO Sp. z o.o. korzysta z dofinansowania na realizację Projektu: Dotacja na kapitał obrotowy dla MAWI FOTO Sp. z o.o., w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem projektu jest utrzymanie działalności przedsiębiorstwa w okresie 1.8-31.10.2020. Całkowity koszt realizacji Projektu wynosi 99 183,93 zł, przy 100% wkładzie Funduszu Europejskiego.
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR S.A.